Koncert COETUS CANTORUM

Župnijsko kulturno društvo Antona Schwaba vabi v soboto, 1. 7. 2017 ob 19.30 uri, v dvorano Prebold na zaključni koncert prvega mednarodnega tekmovanja amaterskih pevcev opere, operete in muzikala.
V prvem delu večera bodo nastopili tekmovalci iz Švedske, Švice, Turčije, Madžarske, Nizozemske, Indonezije in Slovenije. Mednarodna žirija, ki jo sestavljajo: prof. Barbara Nagode, vodja aktiva petje na glasbeni šoli Ljubljana Vič Rudnik, maestro Igor Švara, renomirani dirigent tako domačih kot tujih opernih predstva in ga. Shirley Roden, klasično izobražena pevka, skladateljica muzikalov in pisateljica, pa bo trem finalistom podelila nagrado.
Nastop se bo nadaljeval z znanimi skladbami v izvedbi gostov solistov in končal z napovom združenih zborov: mešanega zbora Sveti Pavel, komornega pevskega zbora Glas srca, moškega pevskega zbora Prebold ter mladinskega pevskega zbora osnovne šole Prebold.
Cena vstopnice je 8€.
Kulturno društvo Antona Schwaba vas prijazno vabi in vam želi prijetno poslušanje.